Kim jesteśmy?
Jesteśmy młodym warszawskim stowarzyszeniem, które powstało rok temu z inicjatywy dziennikarzy największych ogólnopolskich mediów. Mamy ochotę w niekomercyjny sposób dokumentować przemiany społeczno-kulturowe, promować idee społeczne i wspierać kulturę wysoką.

Członkowie "Koncentratu" to doświadczeni i aktywni zawodowo dziennikarze oraz redaktorzy, a także badacze, pracownicy naukowi, ludzie związani z szeroko rozumianą kulturą i sztuką, mający duże doświadczenie w realizacji projektów dla organizacji pozarządowych.

 
Projekt "Zdarzyło się... na Saskiej Kępie" wymyślili i realizują:
 
Anna BłaszkiewiczAnna Błaszkiewicz – skończyła socjologię i filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała jako dziennikarka w Gazecie Wyborczej i Dzienniku Polska Europa Świat, współpracowała z dziennikiem Polska. The Times, gazetami kobiecymi i młodzieżowymi oraz portalami internetowymi. Prowadzi autorskie warsztaty dziennikarskie dla młodzieży i warsztaty rozwojowe dla kobiet.
 
Ola RzążewskaOla Rzążewska – dziennikarka i psycholożka. Pracowała w trzech największych polskich gazetach codziennych – Gazecie Wyborczej, Dzienniku Polska Europa Świat oraz Polska. The Times, pisała reportaże dla tygodnika Polityka i miesięcznika Zwierciadło. Ma też doświadczenie w pracy dla organizacji non-profit, gazet z sektora kobiecego i młodzieżowego. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet ukierunkowane na odkrywanie własnego potencjału.
 
Robert PruszczyńskiRobert Pruszczyński – literaturoznawca i recenzent filmowy. Studiował dziennikarstwo i zarządzanie kulturą. Robi doktorat z literatury współczesnej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzi autorskie zajęcia ze studentami.
 
Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Dzielnicy Praga Południe
Koncentrat.org.pl kępa cafe Zakochaj sie w Warszawie Herb m.st. Warszawa

Główna | Zdarzyło się... na Saskiej Kępie | koncentrat | kontakt